KK Metković – KK ABC Studio B 92:70

Metković, 11.2.2008. - U 15. kolu B-1 Muške lige jug, košarkaši KK Metkovića na domaćem terenu sinoć su nadigrali su zadarsku ekipu KK ABC Studio B rezultatom 92:70.
Nakon prvog koša koji je za domaće postigao Marić, pobjeda Metkovaca ni u jednom trenutku nije došla u pitanje. Metkovci su rezultat ostvarili već u prve dvije četvrtine koje su završile rezultatom 24:17 i 21:8 pa je vodstvo domaćih u nastavku utakmice prelazilo 20 koševa razlike.
Kod domaćih najbolji strijelci bili su Marić i Gabrić sa po 22 koša, a samo koš manje postigao je Ilić. U listu strijelaca upisali su se i Obradović sa 15, Veraja i Dragović sa po pet te Bajo s dva postignuta koša. Kod gostiju najviše koševa postigli su Pribanović (28), Rukavina (14) i Buterin (12). Utakmicu su sudili Bajramović i Bačić, oba iz Zadra.