Šport

Druga pobjeda Neretve

Metković, 23.11.2008. - U utakmici 16. kola III. HNL – jug, Neretva je na domaćem terenu pobijedila NK Primorac 1929 rezultatom 1:0 i tako ostvarila drugu ovosezonsku pobjedu.
U prvom dijelu Neretva je bila nešto nadmoćnija, a najbolju priliku domaći su imali u 13. minuti kada je Bezer solo akcijom izbio pred Pericu koji je obranio njegov udarac, kao što je obranio i Bubalov. U drugom dijelu obje momčadi igrale su blijedo pa ni s jedne strane nije bilo ni prigoda za postizanje gola. Neretvu je do vodstva od 1:0 u 77. minuti doveo Brečić iz slobodnog udarca s oko 25 metara.
Za Neretvu igrali: Z. Bubalo, Šiljeg, Jelavić (od 72. minute Buljubašić), Kaleb, Bezer (od 62. minute Veraja), Šutalo, Jakić, I. Bubalo, Suton (od 46. minute Gujinović, Brečić, Lizde.