Rukomet

Uvjerljiv poraz na startu

Metković, 22.9.2009. - U prvom kolu HRL-jug za žene rukometašice RK Metkovića ugostile su rukometašice iz Sinja koje su se za domaće igračice pokazale kao prejak suparnik.
   Mlade rukometašice Metkovića parirale su Sinjankama tek prvo poluvrijeme koje je završilo rezultatom 11:12 za RK Sinj. U drugome poluvremenu kvalitetnije gošće su znale kazniti slabosti domaćina u igri i na kraju doći do uvjerljive pobjede.
Za RK Metković igrale su: Obšivač, Kuran (4), Sršen, Prusac (2), Buntić (2), Križanović, Soldo, Lonac, Grmoja (1), Mordžin (5), Paponja, Vekić (1), A. Pehar (3), M. Pehar (1). Trenerica: Marija Medar.
Za RK Sinj igrale su: Budić, Bilobrk (1), Gabrilo (1), Čović, Vlašić (2), Runje (4), Jerkan (3), Masnić (2), Gugić (8), Barać, Mihaljević, J. Poljak (3), Bilandžić (2), D. Poljak. Trener: Nenad Rogulj.