Neretvi još jedna pobjeda

Metković, 22.9.2009. - U petom kolu III. HNL-jug na igralištu Iza vage snage su odmjerili domaća Neretva i NK Primorac 1929 iz Stobreča, a susret je završen rezultatom 2:1 za domaće.
   Unatoč čvrstoj igri obje momčadi domaćini su zasluženo došli do bodova. U završnici prvog poluvremena gledatelji su vidjeli dva gola. U 41. minuti, nakon ubačaja Buljubašića, loptu je u gol Stobrečanima spremio Ćorić. Gosti su izjednačili u posljednjem trenutku prvog poluvremena. Odlično izvedenu kontru završio je Vuletić, pa se na odmor krenulo pri rezultatu 1:1. Pobjedu Neretvi donio je Brečić nakon što ga je Dodog idealno poslužio u 61. minuti.
Za NK Neretva igrali su:
Krešić, Bezer, Buljubašić, Raguž (od 46. minuteKuran), Ćosić, Šiljeg, Dodig, Vrnoga, Ćorić (od 69. minute Šutalo, Brečić i Lizde (od 87. minute Kozina).
Za NK Primorac 1929 igrali su: Perica, Batinić-Olujić, Galić, Pokrajčić, Tomić, Hrgović, Zolota (od 70. minute Kirevski), Horvat, Čolić (od 63, minute Ćurić), Gudelj-Velaga i Vuletić (od 83. minute Lizatović).