KK Metkoviću još jedna domaća pobjeda

Metković, 26.10.2009. - Košarkaši Metkovića ostvarili su i drugu pobjedu za redom na domaćem terenu. U drugom kolu B-1 lige jug s 72:68 bili su bolji od šibenskog KK Jolly JBS.
    Domaći košarkaši utakmicu su otvorili dobrom igrom pa je prva četvrtina završila rezultatom 21:13. U nastavku Šibenčani su preuzeli inicijativu te su drugu i treću četvrtinu završili u svoju korist, što im, ipak, nije bilo dovoljno da povedu (druga 19:20 i treća 17:21). U četvrtoj četvrtini i jedni i drugi pokazali su želju za pobjedom, ali su Metkovci ovaj put imali više strpljenja i tu četvrtinu završili minimalnom pobjedom od 15:14.
   Kod Metkovaca najbolji strijelac bio je Marić s 21 postignutim košem, a slijedili su ga Ramić sa 16, Herceg s 12 i Menalo s 11. Kod gostiju najviše koševa (13) postigao je Rončević.