Druga pobjeda NK Neretve

Metković, 9.9.2010. - Na igralištu Iza Vage jučer je odigran susret 3. kola III. HNL - jug između NK Neretva i NK GOŠK koji je završio rezultatom 2:1 za domaću momčad.
   Prvih petnaestak minuta susreta gotovo je izgledalo da se obje momčadi zagrijavaju nakon čega su gosti krenuli agresivnije i u 16. minuti iz jedne kontre preko Pehara došli u vodstvo. Domaćini su poravnali u 38. minuti nakon gužve u kojoj se najbolje snašao Majić. Nastavak je donio bolju igru domaćina što je rezultiralo i vodstvom u 63. minuti. Odličnu akciju napadačkog reda s desetak metara zaključio je Dodig.
   Za Neretvu su igrali: Kužić, Majić, Suton, Curić, Musa, Pehar, Vrnoga, Dodig, Kozina (od 75. minute Milinković), Rako (od 60. minute Ključe), Zubac (od 46. minute Jelavić).