Iza Vage bez bodova

Metković, 16.9.2010. - Na igralištu Iza Vage jučer je odigran susret 5. kola III. HNL - jug između NK Neretva i NK Primorac 1929 koji je završio rezultatom 0:1 za gostujuću momčad.
   Gosti iz Stobreča iskoristili su jalovu igru, posebno Neretvinog napada i jednim su udarcem uspjeli doći do bodova. Do vodstva su došli u 16. minuti nakon kiksa domaćeg vratara Kužića, a njegov dar iskoristio je Ivan Galić koji je glavom lako ubacio loptu u gol.
   Za Neretvu su igrali: Kužić, Bago (od 65. minute Pehar), Jelavić (od 42. minute Curić), Suton, Musa, Vrnoga, Majić (od 38. minute Zubac), Dodig, Milinković, Rako, Kozina.
   Za Primorac 1929 su igrali: Milina, Stanić, J. Galić, Juričić, Mrčela, Plazonić, Jurjević-Škopinić, Dilber, Ćurić, Kirevski (od 60. minute Lizatović), I. Galić (od 90. minute Peša).