Neretva ubilježila tri boda

Metković, 4.10.2010. - U sklopu 7. kola 3. HNL - jug pred oko 200 gledatelja na igralištu Iza Vage NK Neretva je u županijskom ogledu rezultatom 1:0 nadvisila NK Konavljanin, čime je nakon dva poraza uspjela doći do minimalne, ali potpuno zaslužene pobjede.
    Neretva je povela već u 6. minuti kada je Jelavić iskosa s vrha kaznenog prostora preciznim udarcem savlado Bancuna. Gosti su u 11. min prvi put opasno zaprijetili, ali je Krešić bio brži od Njire. Još izgledniju prigodu gosti su imali u 21. minuti, ali je i drugi udarac Njire obranio Krešić. U nastavku koji je bio siromašniji od prvog dijela domaćini su najveću prigodu imali u 48. min kada je Rako idealno asistirao Milinkoviću koji je sa tri metra prebacio gol.