NK Neretva - NK Uskok 4:1

Metković, 6.11.2010. - U današnjem ogledu s Uskokom Neretva je na domaćem terenu pred oko 150 gledatelja prikazala dopadljivu, ali i efikasnu igru te zasluženo došla do željene pobjede.
  Domaći igrači odlično su otvorili susret i prije početnog vodstva imali su nekoliko izglednih prigoda. Prva dva gola, u 22. i 34. minuti, postigao je Kozina nakon opravdano dosuđenih kaznenih udaraca. Na 3:0 povisio je Ključe u 69. minuti, a samo dvije minute kasnije nesretnim autogolom Bage Uskok je smanjio na 3:1. Za konačnih 4:1 gol je postigao Jelavić u 85. minuti.
   Za Neretvu igrali: Krešić, Bago, Buljubašić (od 79. minute Jurić), Čelić, Musa, Curić (od 70. minute Rodin), Kozina, Vrnoga (od 68. minute Zubac), Milinković, Ključe, Jelavić.
  Za Uskok igrali: Vidić, Aničić, Zagorac, Parač, Vranjić (od 77. minute Kurtović), Torić, Barać, Čičmir (od 46. minute Čaleta), Grbeša, Selak (od 46. minute Jelavić), Guvo.