Košarkaši strartali pobjedom

Metković, 13.10.2011. - S prvim hladnim danima započinju i košarkaška natjecanja. Metkovski drugoligaš KK Metković u prvome je kolu A2 lige – jug ugostio KK Trogir i zabilježio prvu pobjedu.
     Konačnih 74:68 rezultat je ponajprije domaće nadmoći u drugoj četvrtini koju su Metkovci dobili sa osam razlike, nakon što su prvu izgubili, unatoč 12 Ramićevih koševa. U trećoj četvrtini palo je najmanje koševa. Dovoljno je reći da su se samo Marić i Marin ubilježili u strijelce pa su se gosti na kraju te četvrtine Metkovacima približili na tri koša i odmah na početku četvrte četvrtine napravili preokret na +4. Na svu sreću proradio je Marić koji je s 12 pogodaka (dvije trice) konačno riješio pobjednika u tom neizvjesnom dvoboju u kojem se osjetilo odsustvo domaćega igraća Lovrića.
    Rezultat po četvrtinama bio je 21:23, 21:13, 12:15 i 20:17. Za domaće najviše koševa postigli su Marić (26), Marin (19) i Ramić (14), a za goste Karakaš (17), Vitali (15) i Bilić (12).