Medalje za KK 'Knez Domagoj'

Metković, 5.12.2012. - Na Međunarodnom karate turniru Ploče Open održanom 2. prosinca Karate klub Knez Domagoj iz Metkovića nastupio je s dvadeset natjecatelja te osvojio 1 zlatnu, 5 srebrnih i 6 brončanih medalja.
    U borbama u kategoriji mlađe učenice zlato je osvojila Ivana Ilić. Srebrne medalje osvojili su: Mladen Kolovrat u kategoriji open seniori, Vedran Ćupurdija u kategoriji kadeti, Petra Bebić u kategoriji učenice, te ekipno učenice Matea Bebić, Josipa Bebić i Petra Bebić i ekipno učenici Luka Marević, Ivan Marević i Ivan Galić. Brončane medalje u borbama osvojili su Ante Bebić u kategoriji mlađi kadeti, Ivan Bebić u kategoriji mlađi učenici i ekipno mlađi kadeti Ivan Galić, Ivan Marević i Ante Bebić.
    U katama brončane medalje osvojili su Luka Kravar u kategoriji mlađi učenici, Mateo Martinović u kategoriji mlađi učenici i Lara Vrnoga u kategoriji mlađe učenice.
    Karataše trenira Mijo Volarević, nositelj crnoga pojasa 4. dan.