Karataši 'Metkovića' na prvenstvu u Splitu

Metković, 6.2.2013. - Prošle nedjelje je u Splitu u organizaciji splitskih karate klubova održano Prvenstvo Dalmacije za učenike i seniore na kojemu je u učeničkoj kategoriji nastupio i KK Metković te osvojio četriri medalje.
    Zlatnu medalju osvojila je Marinela Perić u kategoriji učenica -44 kg, srebtnu Ante Dugandžić u kategoriji učenika -38 kg, a broncom su se okitile Tea Vekić u kategoriji učenica - 32 kg i Marija Glavinić u kategoriji učenica +44 kg.
    Do repasažnih borba za treća mjesta bili su došli Ante Krstičević, Marko Tot, Antonio Perić, Ema Vidović, Iva Vučić, Ivana Brnas i Matea Bebić, ali su izgubili i plasirali se za jedno mjesto niže.
    KK Metković i dalje upisuje nove članove, a zainteresirani se mogu javiti na 098 171 36 36 ili ponedjeljkom, srijedom i petkom od 17,30 do 20,30 doći u prostorije Kluba u zgradi pokraj Trgovačkog centra Tommy u Metkoviću,.