Četiri medalje iz Splita

Metković, 19.3.2013. - Karate klub Metković prošle nedjelje nastupio je na Međunarodnom karate turniru Kup Jadrana 2013. koje je održano u Splitu. Na natjecanju je nastupilo oko 600 natjecatelja iz 63 kluba.
     Za KK Metković nastupilo je devet karataša od kojih se četvero okitilo medaljama. Matea Bebić osvojila je zlato u kategoriji mlađih učenica +36 kg, Tea Vekić osvojila je srebro u kategoriji učenica -32 kg, a do brončanih odličja stigle su Marija Kiridžija u kategoriji mlađih kadetkinja -55 kg i Gabi Dominiković u kategoriji kadetkinja -54 kg.
     Marko Tot, Marija Glavinić i Sara Đukić svoje nastupe završili su na petom mjestu, a Ante Krstičević i Ante Juračić ovoga puta nisu imali sportske sreće.
     KK Metkovića će sa 11 natjecatelja nastupiti na državnim natjecanjima za uzraste učenika i mlađih kadeta koja će se 23. i 24. ožujka održati u Biogradu.