Opet žetva medalja

Metković, 12.4.2005. - Nakon punih 20 godina, Metković je ponovno bio domaćin Prvenstva Dalmacije u karate borbama za kategorije kadeta i juniora. Natjecanje je u organizaciji Karate kluba Metković i Dalmatinskog odbora Hrvatskog karate saveza održano u subotu, 9. travnja u Dvorani Gimnazje Metković. U konkurenciji 32 natjecatelja iz sedam dalmatinskih klubova domaći karataši su osvojili čak 7 medalja.
Kadeti Marino Obradović i Mario Pavlović osvojili su zlatne medalje, Lidija Prusac osvojila je srebrnu, a Luka Obradović, Blaž Bošković i Mario Klarić brončane medalje. Kadetima KK Metković pripala je ekipno brončana medalja. Na natjecanju su se prvi put predstavile i male mažoretkinje pod vodstvom Jadranke Jerković koje su svojim nastupom ovo sportsko natjecanje učinile još atraktivnijim.