Deset medalja za KK 'Metković'

Metković, 1.12.2013. - Jučer je u Pločama je održan Međunarodni klupski karate turnirPloče Open na kojem je nastupilo 537 natjecatelja iz 42 kluba iz Hrvatske, BiH i Crne Gore. Karate klub Metković imao je u 30 kategorija 22 natjecatelja koji su osvojili ukupno deset medalja.

Natjecatelji KK Metković u borbama su osvojili 10 medalja, a nastupili su čak u 6 finalnih borba osvojivši dva zlata i četiri srebra. Četvero se njih, izgubivši u polufinalnim borbama, u repasažnim nastupima domoglo brončanih medalja.
   Zlatom su se okitili Ivana Brnas i Ema Vidović, srebrom Maja Žderić, Iva Vučić, Ante Dugandžić i Matea Bebić, dok su broncu osvojili Ivan Batinović, Ante Krstičević, Petar Borovac i Iva Vučić.
    Na Državnom prvenstvu za kadete i kadetkinje, što će se 7. prosinca održati u Rijeci, za KK Metković nastupit će Maja Žderić i Gabi Dominiković.