NK Neretva – BŠK Zmaj 2:0

Metković, 17.4.2014. - Neretva je jučer u 26. kolu 3. HNL - jug na domaćem terenu savladala BŠK Zmaj rezultatom 2:0. Zanimljivo je da je to prva pobjeda Neretve na igralištu Iza Vage u proljetnom dijelu prvenstva i prvi golovi postignuti u četiri odigrane utakmice. Pogotke za domaće postigli su Vrnoga u 45. i Velić u 60. minuti susreta. Sljedeće subote, 19. travnja Neretva gostuje u Opuzenu gdje ih dočekuje vječni rival Neretvanac.
Za Neretvu igrali: Tolić, Kuran, Ereš, Glavan, Batinović, A. Sršen (od 72. minute Jelčić), Vrnoga, Zovko, Velić, Jerković (od 78. minute Šutalo), I. Sršen (od 63. minute Magzan). Trener: Bruno Akrapović.
Za Zmaj igrali: Milina, D. Sardelić (od 78. Roso), Crnac, Jurić (od 10. minute Goić), Prižmić (od 63. minute Gavranić), P. Sardelić, Didović, Zelenika, Šeparović, Bajamić, Kaleb. Trener: Igor Gudelj.