NK Neretva – NK Primorac 1929 1:1

Metković, 27.4.2014. - Neretva je u 28. kolu 3. HNL – jug bila domaćin NK Primorac 1929, a utakmica je završila neriješenim rezultatom 1:1. Poveli su gosti u 68. minuti preko Ćalete, a samo tri minute kasnije izjednačio je Darko Dodig.
     Neretva trenutno sa 32 boda zauzima 15. mjesto na tablici, a već sljedeće srijede, 30. travnja igra susret protiv Konavljanina iz Čilipa koji ima samo bod manje od Neretva i nalazi se odmah iza nje na tablici.
Za Neretvu igrali: Rolj, Paponja (Nižić), Kuran, Glavan, Zovko, Vrnoga (od 44. minute Ereš), Batinović, Velić, Sokol, I. Sršen (od 70. minute Dodig), Magzan. Trener: Ante Volarević.
Za Primorac 1929 igrali: Banić, Vuković, Galić, Milić, Mić, Turić, Vukčević (od 87. minute janjušavić), Zoungrana, Ljubas, Vladović (od 60. minute Jurjević Školpinić), Ćaleta (od 79. minute Barać). Trener: Darko Dražić.