Šport

ONK Metković i NK Croatia Gabrile igrali bez golova

Metković, 30.3.2015. - Jučer je na svomu igralištu pred pedesetak gledatelja ONK Metković u 15. kolu I. ŽNL dubrovačko-neretvanske ugostio NK Croatia Gabrile. Utakmica je završila neriješeno 0:0, uglavnom zbog prilične pasivnosti obiju momčadi u napadu, ali i zbog upitnih sučevih odluka kojima je, prema mišljenju domaćina, utjecao na rezultat.

ONK Metković: Ivica Jerković, Tomislav Plećaš, Josip Boras (od 46. minute Tomislav Miletić), Jure Bubalo (od 86. minute Marin Jelčić), Josip Plećaš, Luka Borovac (od 73. minute Ante Družijanić), Neven Majić, Duje Batinović, Dinko Vištica (od 78. minute Marin Talajić), David Buljubašić, Josip Šiljeg.
NK Croatia: Domagoj Obradović, Kristijan Čižek (od 53. minute Tomislav Storelli), Nino Njire, Dominik Žarak, Ivica Stipšić, Tomislav Marinović, Mario Mostina, Filip Urbelašvili (od 35.minute Antonio Miljević), Petar Matana, Hrvoje Bogdanović, Kristijan Redžepaj