Uvjerljiva pobjeda KK Metković

Metković, 30.3.2015. - Metkovski su košarkaši jučer na domaćemu terenu više nego uvjerljivo svladali makarski KK Amfora kojemu su nedostajala dva ključna igrača, ali da i nije bilo tako vjerujemo da bi Makarani teško nadoknadili gotov trideset pogodaka razlike.
    Već nakon prve četvrtine naši vode sa sedam razlike, zahvaljujući najviše pogodcima Ilića. U drugoj četvrtini koševe većinom postižu veteran Vidović i Peko, ali gosti uspijevaju smanjiti razliku za dva pogotka. Nakon poluvremena, među domaćim strijelcima vladalo je nadmetanje pa su koševi sijevali sa svih strana, što je rezultiralo povećanjem razlike od čak 20 pogodaka. Posljednja se četvrtina igrala mirnije, koš za koš, a raspoloženom Vidoviću pridružio se D. Dominiković pa je na kraju semafor pokazivao 92:63 za Metkovce.