Metkovke i Nikšićanke po kiši odigrale neriješeno

Metković, 2.4.2015. - Na kišom natopljenomu igralištu ONK Metković jučer je odigrana međunarodna prijateljska utakmice između ŽNK Neretva i ŽFK Ekonomist iz crnogorskoga Nikšića.
    U 10. minuti prvoga poluvremena gostujuća igračica Maja Šaranović uspijeva prevariti Neretvinu obranu i udarcem s 20 metara iznenaditi domaću vrataricu Magdalenu Kraljić. U nastavku utakmice Metkovke stvaraju prilike za pogodak, a jednu u 30. minuti uspijeva iskoristiti hrvatska U17 reprezentativka Veronika Terzić, koja na radost domaćina nakon asistencije Veronike Kerdelj uspijeva zabiti pogodak za izjednačenje.

U drugomu poluvremenu nastavilo se s igrom, ali vremenski uvjeti ne dopuštaju da se utakmica odigra do kraja jer je tren bio prekriven vodom pa je taj prijateljski susret na obostranu zadovoljstvo završen neriješenim rezultatom 1:1.