'Crni put' prvak UMA lige seniora

Metković, 21.4.2015. - U Gradskoj sportskoj dvorani Metković sinoć je odigrana uzbudljiva prvenstvena utakmica između metkovskoga MNK Crni put i MNK Opuzen, koja je odlučivala o prvaku UMA lige seniora 2014./2015. i u kojoj su Metkovci rezultatom 4:2 nadigrali Opuzence.
    Metkovcimaje za naslov prvaka bio dovoljan remi, dok je Opuzencima pobjeda bila jedino rješenje. Obje momčadi igrale su agresivno od samoga početka. U 11. minuti Ereš uspijeva prevariti protivničku obranu pa postiže pogodak za vodstvo Crnoga puta, što izaziva navijačke ovacije na tribinama. Opuzenci se ne predaju, i dalje igraju jako dobro te traže povratak u utakmicu, što im uspijeva pred istek poluvremena kada A. Mihaljević u posljednjoj minuti izjednačuje na 1:1.
    Na početku drugoga poluvremena, u 22. minuti, isti igrač postiže i pogodak za vodstvo Opuzena 1:2. Crni put uzvraća vrlo brzo te nošen navijačima izjednačuje pogotkom Stankovića u 27. minuti.
    Vraćenim samopouzdanjem, odličnom igrom i zgoditkom Tutavca u 34. minuti Crni put prelazi u vodstvo 3:2. U posljednjih pet minuta utakmice Opuzenci pojačavaju pritisak, ali Metkovci dobrom igrom i drugim pogotkom Ereša u 37. minuti pečate svoju pojedu i naslov prvaka UMA lige.
    Nakon utakmice momčadi MNK Crni put pokal prvaka sezone 2014.2015. uručio je predsjednik Udruge malonogometnih amatera Metković Drago Bezer.
MNK Crni put: Domagoj Kešina, Mile Jerković, Luka Borovac, Nedo Ereš, Mario Tutavac, Duško Martinac, Josip Šiljeg, Dragan Stanković, Marko Vekić, Zvonimir Dragović, Marko Alimić.
MNK Opuzen: Ivan Utovac, Ivan Marković, Sandro Salacan, Ante Mihaljević, Mile Mihaljević, Ante Hrgović, Josip Akmadža, Damir Senjić, Marko Utovac, Ante Babić.