Gusari se s medaljama vratili s Peručkoga jezera

Metković, 30.5.2015. - Veslači VK Neretvanski gusar danas su nastupili na II. Mini-kup regati na Peručkom jezeru u Veslačkom centru Garjak kraj Vrlike. U vrlo dobrim vremenskim i organizacijskim uvjetima osvojili su pet medalja.
   Aleksandra Boras i Leonarda Krstičević u dvojcu na pariće bile su uspješnije nego u Makarskoj i osvojile su drugo mjesto u kategoriji kadetkinje A. Seniorski dvojac na pariće Vidović-Puljić osvojio je treće mjesto, treći je bio i Nikola Mijić u kategoriji kadeti - najmlađi natjecatelji. To je njegova prva regata i zbog toga mu posebno čestitamo. Šime Popović osvojio je treće mjesto u kategoriji kadeti B. Nakon nesreće u finišu utrke u Makarskoj, kada mu je zlato umaklo za samo desetak metara zbog kontakta s drugim čamcem, Ivan Puljić je danas osvojio zlatnu medalju. Sljedeća regata je Međunarodna veslačka regata JUMBO koja se održava je na Zagrebačkom Jarunu 6. i 7. lipnja.