Uspješna provjera veslača uoči Prvenstva Hrvatske

Metković, 15.9.2015. - Na regatnoj stazi splitskoga Spinuta u nedjelju je održana VI. regata Kupa Dalmacije, koja je ujedno i posljednja ove sezone. Veslači VK Neretvanski gusar osvojili su jedno drugo i tri treća mjesta.
   U konkurenciji kadetkinja Leonarda Krstičević i Aleksandra Boras u dvojcu na pariće osvojile su srebro, Mislav Dragobratović i Ivan Ćelić u dvojcu na pariće u konkurenciji juniori A osvojili su broncu, dok je skifist Ivan Puljić u konkurenciji juniori A bio brončani. Naš drugi dvojac na pariće u sastavu Marin Krešić i Nikola Vugdelija u konkurenciji juniori B bio je, također, brončani. Za pohvaliti je četvrto mjesto našega Šime Popovića u konkurenciji kadeti B, čiji su protivnici bili i više od godinu stariji od njega.
   To je bila posljednja službena provjera naših veslača prije Prvenstva Hrvatske, koje se od 2. do 4. listopada održava na Jarunu u Zagrebu.