Šport

MNK Metković - MNK Hajduk 4 : 5

Metković, 11.10.2015. - Sinoć je u utakmici 3. kola II. HMNL jug MNK Metković u svojoj dvorani poražen 4 : 5 od MNK Hajduk iz Splita. Obje momčadi igrale su otvoreno uz podosta propuštenih prilika, ali sreća je bila na strani gostiju iz Splita.
    Pogotke su postigli: Andrija Bebić u 4. minuti za vodstvo domaćina. Gosti izjednačavaju u 7. minuti pogotkom Ivana Gotovca, a minutu poslije autogolom Domagoja Zupca gosti preotimaju prednost. U 13. minuti rezultat poravnava Zvonimir Dragović, dok Ivan Tustonjić u 19. minuti postiže pogodak za vodstvo Hajduka. Na samom isteku poluvremena Ivan Galov postiže pogodak za izjednačenje pa se tako odlazi na odmor.
    U drugom poluvremenu momčadi igraju organiziranije. Domaćin ponovno prelazi u vodstvo pogotkom Ivana Galova u 31. minuti. Dosuđenim crvenim kartonom Metkovci u 33. minuti ostaju bez Ivana Galova, što Hajduk koristi pa brzo izjednačava pogotkom Ivana Gotovca, a pet minuta poslije Igor Šuljić postiže pobjedonosni pogodak za Splićane.

MNK Metković: Miro Kužić, Goran Galov, Marko Almić, Andrija Bebić, Luka Borovac, Josip Galov, Antonio Kuran, Matija Ilić, Matej Marević, Ivan Galov, Zvonimir Dragović, Domagoj Zubac.

MNK Hajduk: Jure Galić Botić, Luka Ugrin, Igor Šuljić, Slaven Alebić, Ivan Gotovac, Boris Perković, Ivan Tustonjić, Matija Petar Simunić, Ivor Šuljić, Mladen Rožić, Marin Mandić, Mario Nazlić.