Nova pobjeda ONK Metković

Metković, 26.10.2015. - Jučer je ONK Metković u prvenstvenoj utakmici 7. kola I. ŽNL na svom igralištu pred stotinjak gledatelja pobijedio NK Župu dubrovačku 1 : 0.
   Od početka utakmice Metkovci kreću odlično pa veću prvome napadu Majić puca na vrata gostiju. Njihov vratar Franić loptu odbija, a na nju natrčava Marević i u 4. minuti postiže pogodak za vodstvo domaćina 1 : 0. NK Župa dubrovačka izmjenama igre pokušava se vratiti u utakmicu, ali domaći vezni igrači kontroliraju loptu i uspješno brane minimalno vodstvo. Do kraja utakmice obje momčadi imale su poneku priliku, ali Marevićev pogodak ostaje jedini na utakmici.
   ONK Metković: Maksim Tolić, Tomislav Plećaš, Josip Boras (od 72. minute Josip Šiljeg), Tomislav Miletić, Josip Plećaš, Luka Borovac, Neven Majić (od 86. minute Ivan Bebić), Josip Mioč (od 60. minute Tonći Jerković), Stipan Marević (od 63. minute Ante Družijanić), Andrija Marušić, Nikola Jelčić.
   NK Župa Dubrovačka: Darko Franić, Dominik Krmek (od 29. minute Kristijan Prkut), Vlaho Bender (od 73. minute Ivan Puljić), Goran Smolčić, Velimir Kajba, Ante Kovačić, Božo Raguž, Josip Vidić, Matej Nađ, Vedran Duvnjak, Stipe Matešan.