Visoka pobjeda MNK Metković

Metković, 8.11.2015. - U utakmici 6. kola II. HMNL jug za seniore jučer je u Gradskoj sportskoj dvorani u Metkoviću odigrana utakmica u kojoj je domaći MNK Metković pobijedio MNK Genius iz Splita rezultatom 14:2.
   Domaćini su od početka imali terensku prevlast i usklađenijom timskom igrom u prvih 15. minuta imaju vodstvo 3 : 0. Pred istek poluvremena nadu Geniusu vraća Tomić pogotkom u 19. minuti.
   U nastavku utakmice MNK Metković ubrzava svoju igru i u deset minuta postiže sedam pogodaka. Splićani u 32 minuti pogađaju još jednom, a onda slijedi serija od pet domaćih pogodaka.

MNK Metković: Miro Kužić, Ivan Galov, Luka Putica, Ivan Pehar, Matej Marević, Andrija Bebić, Tomislav Miletić, Matija Ilić, Marin Mataga, Domagoj Kešina, Luka Borovac, Domagoj Zubac.

MNK Genius: Boris Delpetar, Ante Zokić, Ivan Katalinić, Josip Miloš, Branimir Tomčić, Duje Šimat.