Treća pobjeda košarkaša

Metković, 19.3.2018. - U prvenstvenoj utakmici za košarkaše u B1 ligi jug domaći KK Metković ugostio je šibenski KK Dražen Petrović te više nego uvjerljivo došao do treće pobjede.

Već u prvome poluvremenu domaći su stekli sedamnaest koševa prednosti 49:32. U nastavku je ta prednost narasla i do trideset koševa pa je trener Dominiković dao priliku mlađim igračima tako da su se skoro svi upisali u listu strijelaca.

Najefikasniji kod domaćih bio je A. Primorac sa 16 poena, a dvoznamenkasti su još bili Proleta s 14, R. Dominiković s 13, Ž. Erceg s 12 te H. Veraja s 10 poena.

Kod gostiju strijelce je predvodio mladi J. Pleadin s 26 poena i 9/9 s crte za slobodna bacanja.

Idućega vikenda domaći košarkaši odlaze na gostovanju u Trogir u okviru posljednjega, 14. kola regularnog dijela natjecanja prije doigravanja.

KK Metković - KK Dražen Petrović 85:68 (49:32)