Uvjerljiva pobjeda domaćih košarkaša

Metković, 30.4.2018. - Nadigravši u Gradskoj sportskoj dvorani goste iz makarskoga KK Amfora u 4. kolu doigravanja u košarkaškoj B-1 ligi jug, KK Metković je uknjižio četvrtu pobjedu.

Najveći problem u svakoj utakmici Metkovcima stvaraju izostanci pa su tako i ovom prigodom bili bez važnih igrača, ovaj put u unutarnjoj liniji i reketu. Zbog poslovnih obveza i ozljeda nedostajali su Primorac i Erceg. I Amfori su nedostajali neki igrači pa su se domaći košarkaši bolje snašli i došli do uvjerljive pobjede, koja je već na poluvremenu bila riješena velikom prednošću domaćih. U nastavku je prednost povećana do uvjerljivog i konačnog rezultata 77:32.

Kod domaćih svi su se igrači upisali u listu strijelaca, a najraspoloženiji i učinkovitiji bio je Hrvoje Veraja s 32 koša. Dvocifreni su još bili Proleta s 13, Bajo s 11 i S. Vidović s 10 koševa. Kod gostiju najviše koševa, njih 19 postigao je Željko Jović.

KK Metković - KK Amfora 77:32 (45:17)