Iza Vage sedam golova u gostujućoj mreži

Metković, 13.5.2018. - U unaprijed odigranoj utakmici pretposljednjega kola 1. ŽNL NK Neretva je na domaćem terenu svladala NK Slaven iz Grude s visokih 7:0.

Od samoga početka igralo se na gostujućoj strani pa je dominacija na terenu već u 8. minuti urodila plodom, kada se u gužvi pred Slavenovim vratima snašao Frane Jerković i svoje doveo u vodstvo od 1:0. Minutu zatim dobro se pred gostujućim vratima snalazi Duje Batinović, koji preciznim udarce povisuje na 2:0. Golovi su nastavili padati istim ritmom. U 24. minuti Tomas pogađa za 3:0, a minutu potom Ante Batinović postiže konačan rezultat na poluvremenu – 4:0.

Golijada se nastavila u 49. minuti pogotkom Eduarda Raguža pa u 64. minuti drugim golom Frane Jerkovića, da bi se u 76.minuti i Eduard Raguž upisao u listu dvostrukih strijelaca i tako postigao konačnih 7:0. Posljednje kolo Neretva putuje u Žrnovo.