Rukomet

Dobar start RK Metković Mehanika

Metković, 23.2.2020. - U 13. kolu I. HRL jug Metkovci su u dvorani Gimnazije ugostili RK Mornar iz Crikvenice, posljednju momčad na ljestvici te je uvjerljivo pobijedili s 32:17.

Početak utakmice obilježilo je nekoliko obrana vratara s obiju strana, no nakon treće minute, kada su gosti jedini put imali neriješeno 1:1, domaći su se odlijepili na 3-4 pogotka razlike i tako pogodcima raspoloženog Bezera s 14:9 kraju priveli prvo poluvrijeme.

U nastavku domaći su nastavili pobjednički niz pa je razlika bila sve veća, da bi na kraju iznosila 15 pogodaka. Domaće je strijelce s osam pogodaka predvodio Bezer, četiri je postigao Bošković, po tri Krešić, Čule i Mataga itd. Gosti su imali manje raspoloženih strijelaca pa možemo izdvojiti Čupića sa šest i Lušića s četiri pogotka.

Sljedeće kolo trenutno petoplasirani Metkovci putuju u Rijeku na ogled kod drugoplasirane Kozale.