Zlatna berba u Splitu

Metković, 30.6.2020. - Nakon nekoliko mjeseci stanke zbog epidemije koronavirusa, na regatnoj stazi splitskoga Spinuta u subotu jer održan 1. Minikup VSD-a i Prvenstvo osnovnih škola. Veslači VK Neretvanski gusar osvojili su ukupno šest zlatnih, jednu srebrnu i jednu brončanu medalju.

Zlatom su se okitili: Nikola Mijić i Toni Milanu dvojcu na pariće – kadeti KMA, Maris Gluščević i Reina Bebić u dvojcu na pariće – kadetkinje KŽB, Roko Mijić u skifu – kadeti KMB, braća Matej i Gabrijel Šiljegu dvojcu na pariće – kadeti KMB, Toni Milan u skifu – kadeti KMA i Nikola Mijićskifu – kateti KMA.

Drugo je mjesto osvojio četverac na pariće – kadeti KMA u sastavu: Ivan Obrvan, Antun Rendulić, Gabrijel Gluščević i Martino Babić, dok je dvojac na pariće – kadeti KMA u sastavu: Gabrijel Gluščević i Antun Rendulić osvojio treće mjesto.

tim je rezultatima osvojen pehar za ukupnog pobjednika u kategoriji kadeta B. Također, osvojeni su i pehari pobjednika za 6. i 7. razred osnovnih škola.