MNK-u Crni put – Autoagent turnir u Prudu

Metković, 30.8.2020. - MNK Crni put – Autoagent pobjednik je ovogodišnjega Malonogometnog turnira Prud. Oni su u finalnoj utakmici s 2:1 pobijedili MNK Vid te tako osvojili novčanu nagradu od pet tisuća kuna, pehar i zlatne medalje koje im je uručio predsjednik Sportske zajednice grada Metkovića Ante Zovko.

Srebrne medalje, pehar za drugo mjesto i novčanu nagradu od dvije tisuće kuna ekipi Vida dodijelio je pročelnik Jedinstvenoga upravnog odjela Grada Metkovića Ivica Popović.

Prije finalne odigrana je i utakmica za treće mjesto, u kojoj je ekipa NPKLM Vodovoda iz Pruda sa 7:2 pobijedila MNK Sparta Prag iz Ljubuškoga, a nagradu od tisuću kuna, medalje i pehar dodijelio im je predstavnik NK Neretva Nikola Manenica.

Najboljim igračem turnira proglašen je Matej Marević iz ekipe Crni put, a najboljim strijelcem Dragan Volarević iz ekipe NPKLM Vodovod. Priznanja su im dodijelili predsjednik Mjesnoga odbora Prud Ante Marušić, odnosno, predstavnik ONK Metković Krešimir Martić.

U sklopu programa finala održana je i revijalna utakmica između dvije ženske ekipe iz Pruda te nagradna tombola.

Inače, na odlično organiziranome Malonogometnom turniru Prud sudjelovalo je ukupno 30 ekipa.