Nogometaši Neretve izgubili od Jadrana

Metković, 15.10.2020. - Na igralištu 'Iza Vage' odigrana je zaostala utakmica drugoga kola 3. HNL Jug u kojoj su nogometaši Neretve izgubili od Jadrana iz Ploča s 2:4.

Neretva je povela već u trećoj minuti, pogotkom Nikole Rodina, ali je šest minuta kasnije za goste izjednačio Abel Kalfić, koji je u 37. minuti postigao i svoj drugi pogodak. Tri minute kasnije, nakon igranja rukom protivničkog igrača, Mile Pehar precizno izvodi kazneni udarac i ekipe odlaze na odmor s rezultatom od 2:2.

U drugome poluvremenu za goste su pogotke postigli Dino Primorac u 50. minuti i Marko Musulin u 88. minuti.

Nove bodove Neretva će pokušati osvojiti već u subotu, kada u sklopu 10. kola 3. HNL Jug gostuju kod Zmaja u Blatu.