ONK Metković pobijedio Maestral

Metković, 18.10.2020. - U 5. kolu 1. ŽNL ONK Metković na svome je terenu pobijedio NK Maestral s 4:3. Iako su gosti, pogotkom Bilaća, poveli u 24. minuti, Metkovci su na odmor otišli s prednošću od 2:1, a za domaće su precizni bili Dragan Brečić s 11 metara i Josip Mijoč.

Neizvjesna utakmica nastavljena je i u drugome poluvremenu. U 58. minuti Šutalo je za Maestral izjednačio za 2:2, ali je u 70. minuti Josip Mijoč postigao svoj drugi pogodak i doveo Metkovce u prednost od 3:2. Šutalo je u 78. minuti Maestralu donio novo izjednačenje, ali je Mateo Obradović u 88. minuti postavio konačan rezultat utakmice.

U 6. kolu 1. ŽNL ONK Metković dočekuje NK Hajduk 1932, a utakmica je na rasporedu u nedjelju, 25. listopada u 14 sati.