Rukomet

Metkovci podijelili bodove s Karlovčanima

Metković, 17.10.2016. - U 3. kolu I. HRL jug jučer su se susreli RK Metković 1963 i HRK Karlovac, a susret je završio neodlučenim ishodom 24:24.

Obje su momčadi utakmicu otvorile agresivnom igrom i visokim tempom. U nastavku prvog poluvremena bolje su se snašli domaćini koji su konstantno održavali prednost od jednog ili dva pogotka razlike. Na predah se otišlo s tri pogotka razlike u korist domaćina pri rezultatu 12:9.

U nastavku utakmice uslijedilo je obilje neizvjesnosti. Domaćini su dobro otvorili drugo poluvrijeme i stekli prednost od pet pogodaka razlike, no kako se bližio kraj utakmice gosti su uspjeli izjednačiti i prijeći u vodstvo. Sami završetak utakmice igrao se pogodak za pogodak. Što je rezultirao konačnim rezultatom 24.24.

Kod domaćina najefikasniji strijelac bio je Antonio Cvitanović s osam pogodaka, dok su po četiri dodali Ivan Medić i Nedjeljko Dominiković. Najbolji strijelac gostiju bio je Domagoj Smojver s pet pogodaka, a Mateo Crnković i Tomislav Sudarić postigli su po četiri pogotka. Domaćini su od šest dosuđenih sedmeraca iskoristili pet, dok su gostujući igrači od sedam sedmeraca iskoristili šest.